Зоологічний універсальний магазин ZooZum

Години работи
з 9.00 до 19.00
субота, неділя - вихідний

Правила магазину

Дякуємо вам за вибір ZooZum! Надалі, умови згоди, що наведені нижче, регулюють використання нашого веб-сайту та послуг в Україні. Будь ласка, уважно прочитайте ці умови перед використанням нашого веб-сайту або користуванням будь-якими послугами.

Прийняття умов:

1.1. Використанням нашого веб-сайту та послуг означає, що ви погоджуєтесь з цими умовами в повному обсязі. Якщо ви не згодні з цими умовами або будь-якою їх частиною, ви повинні припинити використання нашого веб-сайту та послуг.

1.2. Ви підтверджуєте, що ви є повнолітньою особою або маєте згоду від батьків або законного представника на використання нашого веб-сайту та послуг.

Використання веб-сайту:

2.1. Наш веб-сайт призначений для особистого використання та інформаційних цілей. Ви не маєте права використовувати будь-яку частину веб-сайту або його вмісту для комерційних цілей без нашої письмової згоди.

2.2. Ви зобов'язуєтесь не виконувати жодних дій, які можуть завдати шкоди веб-сайту або обмежити його функціонування, такі як введення вірусів, спаму або інших шкідливих програм.

Користування послугами:

3.1. Послуги, що надаються нашим зоо-магазином, доступні тільки в Україні. Ви погоджуєтеся використовувати ці послуги відповідно до чинного законодавства України.

3.2. Ви несете відповідальність за достовірність інформації, наданої під час оформлення замовлення. Ви зобов'язуєтесь надавати точні та актуальні дані про себе або свого улюбленця.

Конфіденційність:

4.1. Ми дотримуємося політики конфіденційності щодо збирання, зберігання та використання вашої особистої інформації.

Будь ласка, перегляньте нашу політику конфіденційності, щоб ознайомитись з умовами обробки даних.

Зміни умов:

5.1. Ми можемо вносити зміни до цих умов час від часу. Будь ласка, періодично перевіряйте умови для ознайомлення з останніми змінами.

5.2. Ваше продовження використання веб-сайту або послуг після внесення змін означає вашу згоду з оновленими умовами.

Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо наших умов згоди, будь ласка, зв'яжіться з нашою підтримкою клієнтів.

Дякуємо, що вибрали ZooZum, і ми раді бути вашими партнерами у догляді за вашими улюбленцями!