Зоологічний універсальний магазин ZooZum

Години работи
з 9.00 до 19.00
субота, неділя - вихідний

BEWI DOG

Сортувати за:
Фільтр

BEWI DOG – корм для собак преміум класу. Виробляється у Німеччині.
BEWI DOG має довгі традиції у спортивному собаківництві. Багато успішних заводчиків та ентузіасти спортивного собаківництва довіряють BEWI DOG з 1984 р. “BEWI” прийшло з ініціалів Бернхарда Віггера, який заснував сімейну компанію у 1963 році і працює з кормами для тварин досі. Щоб виготовляти справді хороший корм для собак, Ви повинні їх любити. Це вимога для всіх, хто працює у BEWITAL.
Щодня ветеринари та дієтологи працюють над складанням найкращих рецептур. Ці формули є основами для придбання високоякісних інгредієнтів, включаючи м'ясо птиці, рибу, рис, жири, мінерали та вітаміни. Інгредієнти доставляються з перевірених компаній, надається перевага локальним невеликим компаніям. Після проходження контролю якості на вході інгредієнти змішуються згідно з рецептурою, а потім обдаються парою, щоб зберегти всі корисні компоненти та натуральний смак.
Традиційний німецький бренд корму для собак є першим, який отримує знак якості TÜV.
BEWI DOG®, німецький бренд корму для собак, який давно знаходиться на ринку, зазнав перетворення і тепер поставляється у зручнішій та різних розмірах упаковці. Виробник корму для домашніх тварин BEWITAL покращив рецепт того, що у самій упаковці, оскільки саме це має значення. У більшість з них не входить пшениця і містять спеціальні добавки, отримані з пивних дріжджів, для здоров'я кишечника. Ретельно підібрані інгредієнти забезпечують високий вміст білка тварин, які чітко заявлені на упаковці. Спеціально для дрібних порід собак було розроблено різноманітне харчування на основі баранини та проса.
BEWITAL – перший виробник корму для собак у Німеччині, який на всі свої корми отримав сертифікат TÜV Rheinland (ТЮФ Рейнланд). Знак якості на упаковках BEWI DOG® вказує на те, що поживні речовини, що містяться в кормі, були протестовані і відповідають декларації на упаковці, а також надають гарантію того, що тести були проведені для потенційно небезпечних речовин - свідчать про те, що виробник забезпечує найвищі норми. безпеки для своїх продуктів.