Зоологічний універсальний магазин ZooZum

Години работи
з 9.00 до 19.00
субота, неділя - вихідний

BELCANDO корми для собак купити у Києві

Категорії

Декілька поколінь сім'ї Бернхардта Віггера – засновника компанії BEWITAL GmbH & Co.KG – присвятили своє життя сільському господарству. Тому відповідальне ставлення до тварин, природи та екології було закладено у нього з раннього дитинства. Багато років тому він поставив питання, як виготовити корм для свійських тварин, щоб він був таким же різноманітним і здоровим, як у природі. Це стало початком розробки абсолютно нової, цілісної та близької до природи концепції харчування. На основі найсучасніших знань та найкращих компонентів ми створюємо цілісні продукти, якими ви як вимогливий господар та друг можете годувати свого вихованця зі спокійною совістю. Завдяки продуманій рецептурі та добірним інгредієнтам корм BELCANDO Super Premium буде найкращим вибором для всіх, хто не йде на компроміси у справі годування свого собаки.
Ми прагнемо допомогти зберегти здорове середовище для людини та тварин, тому ми вважаємо за свій обов'язок використовувати екологічно чисті способи виробництва.
BEWITAL – це невелика сімейна компанія і ми можемо дозволити собі використовувати рідкісну та цінну сировину, яка часто відсутня у достатній кількості для масового виробництва у великих концернах. Багато наших постачальників – це невеликі інноваційні підприємства, які відчувають відповідальність перед тваринами та природою так само, як і ми. Так ми знайшли постачальника, що вперше використовується насіння чиа, а також закуповуємо для BELCANDO борошно з виноградної кісточки тільки холодного віджиму. Високоякісна м'ясна та зернова сировина закуповується у підприємств, які відповідають не лише суворим положенням Закону про корми, а й високим вимогам BEWITAL.
Все, що міститься в кормі, відбивається на життєздатності, здоров'ї та тривалості життя собаки, який їм харчується. Взаємозв'язки між харчуванням та здоров'ям не потребують доказів. BELCANDO є результатом цілісного походу, що зберігає життєву силу вашого собаки за рахунок природного балансу компонентів.
Корм Belcando є збалансованим кормом для собак та складається тільки з натуральних компонентів високої якості. Вся сировина виробляється тільки на німецьких фермах, це здоровий вибір для всіх груп порід і різного віку.
Консерви Belcando виготовляються з високоякісної свіжої сировини. Використовується тільки м'ясо, придатне для людського споживання. Чи не використовуються субпродукти. Консерви є калорійним, високоякісним продуктом, який є обов'язковим.

( 13 )
Рекомендовані товари
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*